A A A

Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki”, Rajsko, ul. Edukacyjna 9, 32-600 Oświęcim
tel. (33) 843-60-17 | e-mail: biuro@dsiw.pl


14.08.2013

Święto Plonów w Malcu

W dniu 11 sierpnia 2013 roku Stowarzyszenie LGR „Dorzecze Soły i Wieprzówki”  miało przyjemność uczestniczyć w Święcie Plonów w Malcu na terenie gminy Kęty promując program PO RYBY na obszarze działalności naszego Stowarzyszenia.


Święto Plonów rozpoczęło się tradycyjnym korowodem dożynkowym i wręczeniem wieńca dożynkowego Gospodarzowi Dożynek. Występom pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz przedszkolakom towarzyszyły gromkie brawa. W międzyczasie Gospodynie częstowały pysznym drożdżowym ciastem.

Stoisko promocyjne naszego Stowarzyszenia cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Mieszkańcy Malca i goście chętnie „częstowali się” promocyjnymi długopisami, mapami, folderami czy torbami na zakupy. Z kolei najmłodszych uczestników najbardziej cieszyły kolorowe balony i firmowe krówki.

Podczas imprezy można było uzyskać szczegółowe informacje dotyczące programu PO RYBY  oraz możliwości pozyskiwania dofinansowania. 
2011 - 2023 © Lokalna Grupa Rybacka Dorzecze Soły i Wieprzówki | Polityka cookies | realizacja: Wdesk | Licznik serwisu: 2396837 | Licznik podstrony: 1898 | Odwiedzający on-line: 90 |

Operacja współfinansowana przez
Unię Europejską ze środków finansowych
Europejskiego Funduszu Rybackiego
w ramach Programu Operacyjnego
"Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa
i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"

Klik
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies